VÝZVA

Milí spoluobčané. Muzeum středního Pootaví Strakonice se na Vás tímto obrací s výzvou ke spolupráci na tématu 1. světové války, jejíž významné jubileum si připomeneme v roce 2018. Uchováváte-li v rodině jakékoli vzpomínky na útrapy tohoto válečného konfliktu, na aktivní zapojení Vašich blízkých příbuzných i známých, máte-li doma jakoukoli pozůstalost, památku, deník nebo předmět, které se přímo vztahují k válečným letům 1914 - 1918, obraťte se s důvěrou na naše odborné pracovníky. Pomohou uchovat Vaše vzpomínky, aby nezapadly, a v případě předmětů Vám mohou nabídnout jejich zdokumentování, případně vystavení širší veřejnosti. Pomozte nám připomenout všem poválečným generacím hodnotu míru, ve kterém se naše země už dlouhá desetiletí nachází.

Kontaktovat nás můžete v pracovní době na tel.: 380 422 609 nebo na emailu: blanka.jirsova (zavináč) muzeum-st.cz
Předem děkujeme za Vaši pomoc.