Zahájení výstavy Panenky, včera a dnes

Muzeum středního Pootaví v pátek 9. srpna slavnostně otevřelo výstavu Panenky, včera a dnes. Osvěžující deštivé počasí přilákalo velké množství návštěvníků, kteří si mohli prohlédnout větší část sbírky Anny Šlesingerové.

Návštěvníci si mohli prohlédnout nejen panenky, ale také jejich garderoby a pokojíčky. V rámci výstavy je možné zakoupit i některé panenky vyrobené paní Šlesingerovou a jejich fotografie.

Vernisáže se zúčastnilo 73 návštěvníků, k poslechu a doplnění již tak příjemné atmosféry zahrál flašinetář.

Muzeum tímto děkuje všem zúčastněným za příjemnou atmosféru, paní a panu Šlesingerovým za neúnavnou a vysilující instalaci výstavy, paní místostarostce PhDr. Ivaně Říhové za krásné úvodní slovo a také partnerovi výstavy firmě IZOLTECHNIK CZECH s.r.o.

Děkujeme.

Fotografie z výstavy jsou k vidění v naší galerii.