Strakonický hrad v obrazech

Vážení příznivci strakonického muzea a Strakonic,
přijměte prosím naše srdečné pozvání na křest nové publikace Strakonický hrad v obrazech, kterou právě vydalo Muzeum středního Pootaví Strakonice. Kniha, která může být i vhodným vánočním dárkem, je určená pro odbornou i širokou veřejnost. Historicky poprvé „otevíráme“ depozitář výtvarného umění, ze kterého jsme vybrali téměř sto položek mapujících obrazový materiál o strakonickém hradě od nejstarších děl až po současnou tvorbu, od umělců zvučných jmen i amatérských tvůrců.

Slavnostní křest se uskuteční v pondělí 17.12. v 11 hodin v kapitulní síni. Publikaci si budete mít možnost hned zakoupit, cena je 230 Kč. Od 18.12. se bude prodávat v Zámecké galerii. Udělejte si čas a zastavte se v předvánočním shonu. Těšíme se na setkání s Vámi.