Dětský den v Hoslovicích

Muzeum středního Pootaví Strakonice opět pořádá ve Vodním mlýně v Hoslovicích Dětský den. Děti a jejich doprovod si mohou přijet užít krásné odpoledne do Hoslovic 18. 7. od 13:00 do 18:00 hodin.

Pro děti jsme připravili nejrůznější pohádková stanoviště plná her a soutěží. Připomenout si tak mohou nejednu pohádku, která se ve vodním mlýně točila – Vodník a Karolínka, Kouzla králů a Tři bratři.

Od 14:00 a 16:00 hodin vystoupí také Loutkový soubor BODI z Jaroměře s pohádkami Kašpárek a princezna a Začarovaný les.

Pro zájemce jsou připraveny i komentované prohlídky areálem a pouštění mlýnského kola. Na místě bude možné nakoupit čaje, sušiny či medovinu, vinuté perle a šitá zvířátka.

Občerstvení zajištěno. Akce se koná za každého počasí.

Vstupné 50/25 Kč.

Děti v kostýmech mají do 15 let vstupné zdarma. Kostýmovaní rodiče pak zaplatí poloviční vstupné.

Vyřizuje:
Mgr. Lucie Kupcová